انتخابی نو

درباره ما

فروشگاه آنلاین انتخاب من

ما همواره تلاش می‌کنیم با ارائه کالاهای متنوع، در بهبود کیفیت زندگی هموطنان اثربخش باشیم. مسئولیت اجتماعی ما ایجاب می‌کند محصولاتی جدید به همراه طراحی زیبا و امکانات مدرن در شأن مردمان ایران زمین ارائه دهیم. هدف ما ترسیم مسیری متناسب با فضای جامعه است تا بتوانیم بهترین محصولات خانگی را برای مردم شریف ایران فراهم کنیم. مأموریتی مهم که باعث شده برای ارائه بهترین خدمات، انگیزه بسیار بالایی داشته باشیم.

فروشگاه آنلاین «انتخاب من» در نظر دارد کالاهای متنوعی را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد. محصولات فروشگاه در گروه‌های متنوعی از جمله لوازم خانگی، کالای دیجیتال، لوازم برقی و غیربرقی آشپزخانه، کالای خواب، فرش، مبلمان و سایر محصولات مورد نیاز کاربران طبقه‌بندی شده‌اند. گفتنی است، تمامی لوازم خانگی در بستر خرید اینترنتی و غیرحضوری در اختیار مشتریان قرار گرفته است. فروشگاه آنلاین انتخاب من شرایط خرید لوازم خانگی را برای کاربران آسان کرده و مشتریان می‌توانند با چند کلیک ساده، بهترین کالاهای مورد نیاز خود را مشاهده و خریداری کنند.  

هدف اصلی ما ایجاد اکوسیستمی مبتنی بر تلفیق دانش و تجربه بین‌المللی و ملی است. در همین راستا، ما همواره تلاش کرده‌ایم تا بتوانیم محصولات و خدمات متنوعی را در دسترس هموطنان قرار دهیم. فروشگاه آنلاین انتخاب من مأموریت دارد تجربه لذت‌بخشی را در اختیار مشتریان قرار دهد. بسیار مفتخریم مشتریان روی خدمات ما حساب کرده‌اند و با اعتماد خود، کمک بسزایی در پیشبرد مسئولیت اجتماعی ما می‌کنند.

پیشتازان اقتصاد پویا